Intencje Mszalne 05 – 12.08.2018

 

Niedziela 05.08.2018

g. 730

+ Aleksandra Komorowska (od Kazimierza Wrzalika i Pawła z żoną, rodziny Nowaczyków z ul. Śremskiej oraz rodziny Wagnerów z Kruczynka)

g.  945

+ Leszek Ostojski (od Tadeusza i Rafała Kropskich, Piotra, Pawła i Romana Kropskich z rodzinami) i + Kazimiera Kropska (7 r.śm.)

g. 1700

+ Arleta Grabowska, Helena, Marian, Eugeniusz Kosińscy

* * * * *

Poniedziałek 06.08.2018

g. 1900

+ Kazimierz Szych (od rodziny Wojtkowiaków z Jarocina, rodziny Tokarskich z rodziną z Nowego Miasta)

* * * * *

Wtorek 07.08.2018

g. 1900

+ Halina Garstka (od szwagra Stefana z rodziną, Janickich ze Śremu, Krystyny Heleniak z Jarocina)

* * * * *

Środa 08.08.2018       

g. 1800

+ Jakub Nagły (od rodziny Szelerskich z Boguszyna, Ewy I Piotra Kropskich z córką, Bartłomieja i Kamili, Zenona Studzińskiego z żoną i córką, cioci Teresy z Bielejewa, rodziny Miczke z Jadwigowa, Marciniaków z Ludwinowa, Kowalskich z Jarocina, Banaszaków z Ruska, koleżanek i kolegów z klasy gimnazjalnej, koleżanek i kolegów z pracy, ministrantów z Chociczy, koleżanki Agnieszki Borowczyk, kolegów: Łukasza, Szymona, Norberta Stróżyków, Łukasza i Krzysztofa Zawackich, Konrada Wolskiego z Natalią, Mateusza Piaseckiego z Izabelą, Mateusza Skotarczyka z synem, Roberta i Daniela Płócieniczaków z rodzinami, Mateusza Presia z rodziną)

+ Mariusz Zalewski (od wuja Stanisława z rodziną, kuzyna Marka z rodziną i ciocią Heleną, Mariana i Macieja Kubiaków z rodzinami, Jana Sikory z żoną, Teresy Ziętej z rodziną, Zdzisława Jagusia z rodziną)

+ Klaudia Ciesielska (od cioci Haliny z rodziną, kuzynki Marioli z mężem i synem, kuzynek Iwony i Sylwii z rodzinami)

+ Maria Bartosz (od chrześniaka Zbigniewa, rodziny Dulatów z Polkowic oraz Mirka z rodziną)

+ Stefan Marciniak (od szwagierki Jadwigi, rodziny Paszków i Piaseckich)

+ Bożena Wielińska (od Krystyny Głowackiej z Chociczy)

g. 1900

+ Włodzimierz Borkiewicz (od sąsiadów z ul. Leśnej nr 1, 2, 3, 4, 5)            

* * * * *

Czwartek 09.08.2018

g. 1900

+ Bronisława Jaszczyńska (od rodziny Glazów, Musielaków z Prokopowa oraz rodziny Durczaków, Hałajdów i Kubisów)

* * * * *

Piątek 10.08.2016

g. 1900

+ Wacław Miśkiewicz (od chrześniaka Pawła Typańskiego z rodziną, Kazimiery Typańskiej z rodziną oraz Janka i Stanisława Typańskich z rodzinami ze Śremu)

* * * * *

Sobota 11.08.2018

g. 1700

Msza święta chrzcielna

g. 1900

+ Henryk Szelągiewicz (12 r.śm.), Krzysztof Szelągiewicz, Stanisław Mrugas i zmarli z rodziny Zenkrów i Szelągiewiczów.

* * * * *

Niedziela 12.08.2018

g.  730

Za Parafian

g.  945

+ Kazimierz Olszak, Czesław, Janina Adamczyk, Józef, Pelagia Genderka

g. 1700

+ Ryszard Piętka (4 r.śm.), zmarli rodzice i teściowie

 

 

 

     

CHRZEST
KOMUNIA ŚWIĘTA
SPOWIEDŹ ŚWIĘTA
BIERZMOWANIE
MAŁŻEŃSTWO
NAMASZCZENIE CHORYCH
POGRZEB
POGRZEB