OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Ogłoszenia duszpasterskie 13.08.2017
19 Niedziela Zwykła

1. Wszystkim, którzy porządkowali otoczenie kościoła po ostatniej zawierusze, składam serdeczne podziękowanie. Dziękuję również za naprawienie sejfu w zakrystii.
2. We wtorek przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte godzinie: 730, 945 i 1700, w czasie Mszy świętych błogosławieństwo ziół i kwiatów, również na Mszy świętej w poniedziałek.
3. W środę po Mszy świętej nowenna do MBN Pomocy.
4. W ostatnią niedzielę sierpnia o godzinie 945 podziękujemy Panu Bogu za tegoroczne zbiory. Już dzisiaj bardzo proszę wszystkie wioski o przygotowanie wieńców żniwnych.
5. Dzisiaj przed kościołem zbiórka na KUL, WT i szkoły katolickie.
6. We wtorek przed kościołem zbiórka na Caritas

Zapowiedzi przedślubne:
Bogaczyk Michał z Teresy i Frąszczak Zuzanna z Teresy – zap. I
(13.08 – 20.08 – 27.08.2017)PRZEŻYWAĆ WAKACJE Z BOGIEM
Pan Bóg jedzie z nami na wakacje, ale pod warunkiem, że zamiast zostawić w domu, zabierzemy Go ze sobą. Pakując wakacyjne plecaki czy torby podróżne, pamiętajmy, że chce z nami jechać też Bóg. Nie chce On, abyśmy zostawili Go na długie dwa miesiące samego. On chce być z nami i przeżywać wszystkie chwile naszych radości. No dobrze, ale co znaczy zabrać Go ze sobą na wakacje? To proste! Chodzi o to, abyśmy nie zapomnieli o Bogu, który jest naszym Ojcem, Przyjacielem, Przewodnikiem…
POLECAMY ŚWIADECTWO !